Big Size

Big Size

30 stycznia, 2023 0 przez admin

Wiele par szuka seksuologa, gdy są niezadowoleni ze sposobu uprawiania seksu. Niejednokrotnie przyczyną tego stanu rzeczy jest mała ilość penisa. Często obwinia swoją partnerkę o to, że zbyt szybko próbuje osiągnąć satysfakcję seksualną. Po stosunku szybko zasypia i ignoruje swoją partnerkę.

Przedwczesny wytrysk może również wskazywać na głębszy problem. Rozwiązanie problemu powiększenia penisa często znajduje się w zbawieniu par. Dzięki temu mają oni szansę na naprawienie problemu.

Zgodnie z międzynarodowymi definicjami przedwczesnego wytrysku, odnosi się on do szybkiego, spójnego wytrysku występującego wcześniej niż jedną sekundę po penetracji.

Klasyfikacja Zaburzeń Psychicznych i Behawioralnych dostarcza kryteriów diagnostycznych, które pomagają zdiagnozować ogólne zaburzenia funkcji seksualnych. Mężczyźni skarżą się na spadek libido. Wynika to z niskiego poziomu testosteronu, który u współczesnych mężczyzn spada. Spadek poziomu testosteronu o mniej niż 15 nmol/L może powodować znaczne spadki męskiego libido. Kilka miesięcy temu pojawiły się nowe statystyki. Statystyki te wykazały, że 12-13% mężczyzn w wieku od 40 do 80 lat straciło popęd seksualny.

Jakie są niektóre wskaźniki wysokiego libido lub niskiego?

Hormony i ich działanie

Motywacja seksualna – odnosi się do psychologicznych popędów seksualnych. Jest ona zależna od relacji między parami, kompatybilności i miłości między nimi

Spełnienie i spełnienie oczekiwań i życzeń przez partnera wynika zazwyczaj ze środowiska, które kieruje seksualnością, norm społecznych i religii.

Big Size to świetna opcja, jeśli Twój partner nie lubi Twoich łóżkowych osiągnięć. Jest to świetny produkt, który działa dobrze w rozsądnej cenie. Big Size to świetny produkt, aby odmłodzić swój seks, a także zadbać o swoje zdrowie.

Big Size – działanie, efekty

Po wielu latach badań laboratoryjnych powstał Big Size. Osoby, które są wrażliwe na składniki aktywne lub mają alergie, mogą go dobrze tolerować. U niektórych osób mogą wystąpić poważniejsze niż u innych skutki uboczne, takie jak stany zapalne czy choroby układu krążenia. Podstawową funkcją, jaką pełni Big Size jest zwiększenie krążenia krwi do dolnej części ciała. Aby umożliwić penisowi większą erekcję, kieruje płyn w jego stronę. Może przedłużyć efekty aktywności seksualnej nawet do 3 godzin bez utraty energii i witalności. Pomaga napędzić się psychicznie, ponieważ usuwa stres lub strach związany z niesatysfakcjonującymi stosunkami.

Rutynowe stosowanie jest korzystne ponieważ:

Zwiększenie rozmiaru penisa o kilka centymetrów

Wyższy poziom pożądania seksualnego

Poprawiona wytrzymałość

Utrzymanie erekcji przez dłuższy czas jest bardziej opłacalne.

Zwiększona przyjemność

Utrzymane libido na wysokim poziomie

Dla Ciebie i Twojego partnera większe doznania

Big Size – skład, dawkowanie

Klienci Big Size, którzy już go stosowali, jako największą zaletę wskazują jego naturalny skład. Działa on dobrze, nie ma żadnych alergii ani skutków ubocznych. Żel Big Size nie został powiązany z żadnymi skutkami ubocznymi. Więcej informacji na temat składu, dawkowania, sposobu użycia i zastosowania żelu Big Size znajdziesz na stronie producenta.

Big Size żel – opinie, recenzje

Recenzje i opinie o Big Size są niezwykle popularne na forach, gdzie mężczyźni dyskutują o poradach seksualnych i innych tematach. Wiele recenzji można znaleźć na stronach medycznych. Wiele recenzji jest zamieszczanych przez osoby z różnych środowisk. Big Size ma największe korzyści. Można go przyjmować przed uprawianiem seksu. Rozszerza penisa i wytwarza silną, trwałą erekcję. Możesz znaleźć wiele recenzji Big Size w Internecie.

Próbowałem wcześniej tabletek powiększających penisa, ale nie działały tak dobrze, jak miałem nadzieję. Recenzje żelu Big Size można było znaleźć online. To była najlepsza decyzja w moim życiu. To było natychmiastowe i dało mi całkowity spokój serca. To cudowne, że w kraju nadal istnieją solidni producenci. Gorąco polecam!!! !

Niestety, mój wiek powoduje, że nie da się zadowolić żony, jeśli ma się zbyt dużego penisa. Dla mnie i mojej żony jest to rutyna. Strona Big Size przykuła moją uwagę i pomyślałem, że może warto się jej przyjrzeć. Big Size pomógł mi rozwiązać wszystkie moje problemy. Planuję kontynuować korzystanie z niego.

Big Size Gdzie kupić

Big Size nie jest dostępny w aptekach i drogeriach. Zamiast tego, przejdź do strony internetowej producenta. Niektórzy inni sprzedawcy online mogą sprzedawać gorsze substytuty, kraść twoje pieniądze lub zawierać szkodliwe treści. Ta firma pozwala zapłacić za dostawę, dzięki czemu zakupy są znacznie łatwiejsze i wygodniejsze. Zapobiega to oszustwom i innym problemom związanym z transakcjami online. Oto link, który przeniesie Cię na oficjalną stronę Big Size: