Alpha Lingmind

Alpha Lingmind

19 stycznia, 2023 0 przez admin

Język obcy to język nieużywany w danym kraju lub regionie, nabywany zwykle w procesie świadomego uczenia się. Nauka języka obcego stanowi element programu nauczania w systemach oświatowych większości krajów świata. W niektórych krajach angielski jest wymaganym językiem obcym. W innych krajach istnieje większa swoboda wyboru. W Europie język angielski jest wymaganym językiem obcym w 13 krajach i uczy się go 90% studentów.

Znajomość języków obcych to bardzo ważna umiejętność w dzisiejszych czasach. Najlepiej zdobyć je jak najwcześniej, aby móc swobodnie z nich korzystać. Angielski jest jednym z najpopularniejszych języków na świecie, więc łatwo się w nim porozumieć. Dodatkowo język, którego wielu z nas uczyło się w szkole, mniej lub bardziej skutecznie, jest również językiem pożądanym na rynku pracy. Obecnie język angielski jest językiem obowiązkowym w wielu zawodach. Jeśli nie masz podstawowego zrozumienia języka angielskiego, może to zrujnować twoje szanse na zdobycie dobrej pracy lub awansu. Język angielski przydaje się nie tylko w pracy, ale także w życiu osobistym. Mowa np. o podróżach i kontaktach międzyludzkich. Zdecydowanie łatwiej podróżuje się po świecie z umiejętnością komunikowania się w języku angielskim. Mówienie po angielsku nie zawsze jest łatwe. W szkole możesz nie nauczyć się właściwego sposobu mówienia w tym języku. Po prostu uczysz się nowych słów i szybko je zapominasz. W efekcie nie potrafisz sklecić zdania w obcym języku. Istnieją jednak metody na szybką i skuteczną naukę języka angielskiego.

Chcesz efektywnie nauczyć się języka angielskiego? Poznaj Alpha Lingmind – idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce nauczyć się języka lub wzmocnić swoje umiejętności. Dowiedz się więcej o tej metodzie nauczania w naszym artykule.

Alpha Lingmind – Czym jest? Jak działa? Czy jest dla każdego?

Grupa amerykańskich badaczy postanowiła dokładnie zbadać tzw. synchroniczne dudnienie. Nauka języków obcych, która wykorzystuje tę nową metodę jest dość oryginalna. Pomimo skomplikowanej gramatyki i ogromnej ilości słów, nauka powinna być łatwa i przyjemna, dzięki czemu każdy może szybko zrozumieć tę wiedzę. Odkryto, że istnieje metoda na pełną naukę języka angielskiego z wykorzystaniem ludzkiego mózgu. Naukowcy stworzyli metodę Alpha Lingmind, w której każdego dnia uczysz się 5 minut, 15 minut i 5 minut. Do końca tygodnia można nauczyć się języka angielskiego. Alpha Lingmind to kurs zbudowany w oparciu o innowacyjną metodę English Binaural System. Jest to niezwykle skuteczna forma nauki języka angielskiego dla każdego, niezależnie od poziomu znajomości języka. To także doskonałe rozwiązanie dla osób, które nigdy nie uczyły się angielskiego lub chcą podnieść swoje umiejętności. Alpha Lingmind pozwala wyrównać szanse w pracy. Umożliwia podnoszenie kwalifikacji, niezależnie od zajmowanego stanowiska, wieku czy płci. Dlatego jest to sposób nauki dla każdego i nie ma żadnych ograniczeń wiekowych ani płciowych. Kurs składa się z podręcznika Language Power Book oraz zestawu 3 płyt CD. Każdy pojedynczy kurs zawiera 36 lekcji obejmujących różne sytuacje życiowe, każda lekcja trwa 25 minut i składa się z 3 faz. Stanowi to 1300 zdań a łącznie 20 000 słów. Kurs trwa około 4 miesięcy.

Alpha Lingmind – Czego nauczy? Zakres i tematyka kursu

Interesuje Cię, co zawiera pełny kurs Alpha Lingmind? Materiał do nauki jaki zawiera Alpha Lingmind to użyteczna tematyka w życiu codziennym jak i dotycząca pracy, nagłych zdarzeń losowych, świąt, podróży czy zainteresowań. Dokładną listę programu nauczania znajdziesz na oficjalnej stronie producenta. Alpha Lingmind zawiera 3 płyty CD, każda z płyt zawiera 12 lekcji w postaci nagrań mp3. Co więcej, otrzymasz książkę w formie A5, czyli Language Power Book z ćwiczeniami w języku angielskim. Podzielona jest na bloki tematyczne, które stanowią uzupełnienie dialogów i pozwalają utrwalić wiedzę. Dodatkowo, trzy kursy English Binaural System w pdf ze szczegółowym opisem, instrukcją do kursu oraz tłumaczenia i skrypty dialogów z płyt CD audio. Pełną zawartość kursu oraz dodatkowe informacje na temat instrukcji obsługi Alpha Lingmind znajdziesz na oficjalnej stronie producenta.

Alpha Lingmind – opinie

Alpha Lingmind cieszy się dobrą renomą i świetnymi opiniami zadowolonych klientów. Nic w tym dziwnego, gdyż to nowa technika pozwalająca na bardzo szybką naukę. Dzięki ćwiczeniom rozgrzewającym, mózg jest gotowy i chętny do ciężkiej pracy. Lepiej przyswaja wiedzę, nie tylko pojedyncze słowa, ale i zasady gramatyczne. Zdobyta wiedza jest wzmacniana, a wszystko dzięki dźwiękom w tle. Dzięki nauce z Alpha Lingmind każdy może podnieść swoje umiejętności, co pozwoli mu nie tylko na osiągnięcie celów zawodowych, ale także hobbystycznych i związanych z wieloma zainteresowaniami. Niezależny ośrodek badawczy ECMP pokazuje wpływ znajomości języka obcego na dochody i rangę stanowiska. Europejskie Centrum Monitorowania Pracy określiło, że znany język jest w wielu firmach atutem podczas rekrutacji. Zazwyczaj jest on na poziomie minimum średniozaawansowanym. Poniżej przedstawiamy opinie na temat efektów Alpha Lingmind znalezione w internecie:

Nigdy nie słyszałem o metodzie nauki języków obcych z wykorzystaniem binauralnych uderzeń. Opinie osób, które opanowały język angielski w kilka tygodni, przekonały mnie do zakupu kursu Alpha Lingmind. Wystarczyło kilka krótkich lekcji po 25 minut, bo mój mózg praktycznie wchłonął całą wiedzę. Po kursie jestem w stanie swobodnie porozumiewać się w języku angielskim. Bardzo mnie dziwi, że ta metoda nie jest stosowana w szkołach.

Całe życie zmagałam się z nauką języków obcych, nie potrafiłam zapamiętać nawet najprostszych słów. Próbowałam się zmusić do ich nauki w szkole i jakoś się udaławało. Myślałam, że mój koszmar z angielskim się skończył. Niestety okazało się, że znajomość języka angielskiego jest wymagana w mojej pracy. Wydałam sporo pieniędzy na prywatne korepetycje i kursy angielskiego, ale nie byłam zadowolona z efektów. Dopiero kurs Alpha Lingmind pozwolił mi skutecznie poznać i opanować język angielski na tyle dobrze, aby sprostać wymaganiom mojej pracy. Uważam, że warto go kupić.

Gdzie kupić kurs Alpha Lingmind?

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem kursu językowego z zakresu innowacyjnej metodyki opartej na synchronicznej perkusji, kliknij w poniższy link. Zostaniesz przekierowany na stronę oficjalnego dystrybutora, gdzie co jakiś czas znajdują się promocje. Uważaj na inne strony sprzedażowe, gdyż mogą zawierać nieskuteczne zamienniki Alpha Lingmind lub wyłudzić od Ciebie pieniądze. Poniżej znajduje się link do oficjalnej strony producenta: